Інтернет магазин Суми Skldopt.com.ua – це оптово-роздрібний магазин товарів.

Ми дбаємо про те, щоб товар, придбаний в Інтернет-магазині "Skladopt.com.ua", служив надійно та довго. Для наших покупців – найкращий сервіс!

Інформація щодо гарантійних зобов'язань, а у разі потреби - обмін та повернення купленої продукції.

Інтернет торгівля безперервно демонструє в нашій країні постійну динаміку зростання, все ж таки новинкою є для багатьох в даний час. Часто у наших покупців постають питання щодо подальшого сервісного або гарантійного обслуговування, а також можливі причини обміну та/або повернення придбаного електроінструменту, побутової техніки тощо.

У даному розділі ми постараємося оприлюднити докладні правила гарантійного обслуговування, повернення та обміну товарів, які були придбані в інтернет-магазині "Skladopt.com.ua".

Продукція, куплена в нашому магазині, супроводжується офіційною гарантією (підтримкою) виробника. Гарантійний термін вказано у нашому інтернет-магазині, в описі кожного товару. Гарантійний талон від www.skladopt.com.ua або гарантійний талон виробника є офіційним підтвердженням гарантійних зобов'язань.

Відповідно до Закону України ст. 9 «Про захист прав споживачів» відбувається повернення товару з покупки протягом 14 днів. Можливе повернення товару за наявності відповідних документів на товар (інструкція з експлуатації, гарантійний талон) при дотриманні наступних умов:

• повністю збережений комплект постачання (пломби, включаючи ярлики), фірмове впакування;

• товар не використовувався;

• товар у тому стані перебуває, як і момент купівлі-передачі покупцю (без будь-яких механічних дефектів і ушкоджень, у справному технічному стані);

• товар повинен мати від офіційного сервісного центру висновок щодо його справності;

Ці умови не обмежують і не порушують права Споживача, надані йому чинним законодавством України.

Закон України "Про захист прав споживача"

Список адрес та телефонів, авторизованих виробником сервісних центрів (АСЦ) є в гарантійних талонах та на офіційних сайтах ТМ. Ви можете вибрати з територіальної та/або іншої для Вас причини.

Протягом усього терміну експлуатації збережіть гарантійний талон, щоб отримати безкоштовне гарантійне обслуговування.

Якщо придбаний у нас продукт, вийшов з ладу в гарантійний проміжок часу з вини виробника та в авторизованому сервісному центрі не може бути відремонтованим, ми зробимо заміну виробу на подібне або здійснимо повернення коштів.

Для цього потрібно:

документацію, що засвідчує оплату;

виріб у коробці, включаючи повну комплектацію;

гарантійний талон;

виведення сервісного центру, обов'язково з відміткою: «Суттєвий недолік».

У гарантійному ремонті може відмовити сервісна установа у разі:

порушення пломб, якими опечатано виріб;

наявності механічних та/або інших пошкоджень, що виникли внаслідок навмисних або необережних дій, як покупця, так і третіх осіб;

порушення правил використання, що описані в інструкції з експлуатації;

невирішене розтин, спроба та/або проведення ремонту або внесення зміни до внутрішніх комунікацій та складових виробу, зміни конструкцій чи схеми продукції;

заповнення з помилками та/або неповного оформлення гарантійного купона (талону);

Гарантійні зобов'язання також не можна вважати такими, що поширюються на нижче описані несправності:

природна амортизація чи витрати ресурсу;

випадкові ушкодження (дефекти, заподіяні клієнтом);

ушкодження внаслідок стихійних лих (природних явищ);

пошкодження, що відбулися з недбалого відношення або використання (порушення температури експлуатації, вплив рідини, запиленості, механічної шкоди, проникнення всередину корпусу вінних предметів, не дозволених виробником);

пошкодження, спричинені аварійним стрибком та/або падінням напруги в електромережі користувача;

пошкодження, завдані внаслідок неправильного підключення до мережі;

пошкодження, спричинені безпосередньо дефектами системи, в якій експлуатувалося обладнання, або які виникли внаслідок з'єднання, стикування та підключення продукції до інших виробів;

пошкодження, внаслідок експлуатації продукції з порушенням її технічного призначення або з порушенням правил

Сервісний центр ремонту електроінструментів.

У нашій компанії "skladopt.com.ua" існує власний сервісний центр обслуговування електроінструменту, побутової техніки. Це відрізняє нас від багатьох інших компаній, інтернет-магазинів.

До нашого сервісного центру ви можете приносити продукцію, куплену у нас, а також продукцію, не представлену в нашому магазині.

У нашому сервісному центрі ви можете купити витратні матеріали для електроінструменту, такі як вугільні щітки, ремені, підшипники, якорі, шестерні і т.д.

Ознайомтеся, будь ласка, з умовами п

Наверх
Платформа интернет-магазина Skladopt.com.ua - PHPShop © 2024
enuk