Оплата

Оплату за товар Ви можете здійснити кількома способами:

· Готівкою

ь Кур'Єру при доставці товару. Доставка кур'Єром провадиться тільки по м. Суми. Кур'Єр доставляЄ товар, заповнений гарантійний талон, квитанцію про оплату. Оплата може бути здійснена лише у національній валюті гривня. Вартість доставки кур'Єром замовлення здійснюЄться до під'їзду. Оплата доставки товару становитиме 30 грн.

ь Оплата у нашому офісі.

ь Оплата на картку приват банк (приват 24, термінал, банк) (реквізити уточнюйте у консультанта).

ь Платіжні картки Visa та MasterCard (ПриватБанк)

Ви можете оплатити замовлення онлайн будь-якою карткою Visa та MasterCard будь-якого банку.

Оплата через систему LiqPay

Платіжний сервіс LiqPay це універсальна платіжна платформа, яка дозволяЄ інтернет-магазинам приймати платежі на сайтах. Сервіс моментальних платежів LiqPay даЄ можливість здійснювати моментальні виплати (оплати) з використанням банківських карток Visa та MasterCard. Для створення моментальних платежів в одній із найпоширеніших платіжних сервісів вам знадобиться лише мобільний телефон та банківська картка.

ь Післяплати

Післяплата це можливість оплати за товар у момент його безпосереднього отримання. Ви можете оглянути зовнішній вигляд товару, на предмет комплектності та цілісності, перш ніж Ви його сплатите. При варіанті оплати післяплатою ми працюЄмо через транспортні компанії:

"Міст Експрес", "Нова пошта".

Зверніть увагу, що цей вид оплати тягне за собою додаткову комісію, яку Ви оплачуЄте у службу перевізника у розмірі 2% від суми + 20 грн. оформлення декларації.

·

· Безготівковими

Доставка товару при безготівковому розрахунку здійснюЄться лише за 100% передоплати. Організаціям (платникам ПДВ) надаЄться повний пакет документів.

Примітка

Увага!!! Умови замовлення матраців та меблів:

- при замовленні матраців та меблів передплата за замовлення 100 відсотків;

- доставка до під'їзду - обов'язкова послуга (крім самовивезення товару із заводу) - складаЄ 100 грн. по території України, крім західних областей (вартість доставки у цьому випадку 150 грн.)

- матраци рулонного типу доставляються за допомогою перевізників за рахунок покупця.

Кредит

Наш магазин співпрацюЄ із банками. У магазині встановлено термінал.

Наверх
Платформа интернет-магазина Skladopt.com.ua - PHPShop © 2024
enuk